پوستر فیلم شهر گناه 1

وب سایت ساده دانلود در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

شهر گناه ۱

شهر گناه ۱ یک فیلم خارجی ساخته شده در ژانر جنایی | مهیج است.

تریلر فیلم سینمایی شهر گناه ۱

درباره فیلم شهر گناه ۱

نام فیلمSin City
ژانرجنایی | مهیج
سال انتشار۲۰۰۵
زبانانگلیسی
حجم۱ گیگابایت
رتبه IMDB۸٫۱/۱۰ از ۵۴۲,۵۰۷ رای
محصول کشورآمریکا
کارگردانFrank Miller
زمان فیلم۱۴۲ دقیقه
IMDBSin City (2005) – IMDb
جدول اطلاعات فیلم

بازیگران فیلم شهر گناه ۱

خلاصه داستان شهر گناه ۱

داستان فیلم در شهری به نام بیسین سیتی (Basin City به معنی شهر آبگیر) می‌گذرد که اختصاراً به Sin city «شهر گناه» معروف است. در نخستین بخش فیلم راوی داستان، پلیسی به نام هارتیگان با بازی بروس ویلیس می‌باشد که چند ساعتی بیشتر به بازنشستگی‌اش نمانده‌است، به عنوان آخرین مأموریت خود وظیفه دارد دختر ۱۱ ساله‌ای به نام نانسی کالاهان را از اسارت پسر کودک‌آزار سناتور فاسد، رورْک نجات دهد. به علت نفوذ سناتور رورک تا آن زمان کسی جرأت دستگیری پسرش و جلوگیری از اقدامات ظالمانه او را نداشته‌است. هارتیگان موفق به نجات ننسی کالاهان می‌شود و پسر سناتور رورک را مجروح می‌کند. اما پس از خیانت همکارش و دسیسه‌های سناتور رورک به زندان می‌افتد.

در بخش دوم راوی داستان مردی زشت‌روی و بزن‌بهادر به نام مارو (میکی رورک) است. مارو با زنی روسپی به نام گُلدی آشنا و دل‌باخته‌اش می‌شود. تا اینکه، کوین (الیجاه وود) یکی از کارگران مزرعه خانواده رورک، که زنجیروار زنان روسپی را به قتل می‌رساند و از گوشت و روح آنها تغذیه می‌کند، گلدی را می‌کشد. مارو در پی انتقام برمی‌آید و پس از کشتن کوین و گرفتن انتقام از عوامل اصلی این ماجرا، توسط پلیس دستگیرشده و با صندلی الکتریکی مجازات می‌شود.

داستان سوم پیرامون عکاسی به نام دوایت (کلایو اوون) دور می‌زند که وظیفه‌اش محافظت و حمایت از زنی روسپی به نام گیل (روساریو داوسون) و دیگر دختران هرزه شهر کهنه (Old Town) است. روسپیان شهر کهنه بر طبق قراردادی با پلیس صلح کرده‌اند، و اجازه آسیب رساندن به هیچ پلیسی را ندارند. تا اینکه جکی بوی (بنیسیو دل تورو) را که یکی از فاسدترین پلیس‌های شهر است به قتل می‌رسانند، و به دردسر می‌افتند. دوایت در راه سرپوش گذاشتن بر این قتل به آنها کمک می‌کند.

بخش چهارم در واقع ادامهٔ بخش اول است، هارتیگان به زندان افتاده و فقط در صورت اعتراف به ربودن ننسی کالاهان و تجاوز به او و از دست دادن آبرو و اعتبارش از زندان آزاد می‌شود. همه سال‌های زندان، ننسی هر پنج‌شنبه برای او نامه می‌نوشته‌است. هشت سال این ارتباط ادامه دارد. تا اینکه که ناگهان نامه‌نگاری‌ها قطع می‌شود. هارتیگان که فکر می‌کند سناتور فاسد و زیردستانش هویت آن دختر را شناسایی کرده‌اند و قصد آسیب رساندن به او را دارند، اعتراف‌نامه‌ای را که آنها می‌خواستند امضا می‌کند و به دنبال دختر می‌گردد. سرانجام دختر را که اکنون ۱۹ سال دارد در یکی از کافه‌های بیسین سیتی پیدا می‌کند. دختر معصوم سابق هم‌اینک رقاصه‌ای سکسی شده‌است. هارتیگان متوجه می‌شود که فریب خورده و قطع نامه‌نگاری‌های ترفندی از سوی آدم‌های رورک بوده تا او رورک و زیردستانش را به پیش دختر هدایت کند، پسر سناتور فاسد که مردانگی‌اش را در درگیری ۹ سال پیش با هارتیگان از دست داده و خواجه شده، این بار پس از استفاده از داروهای عجیب، پوستش بدبو و زردرنگ شده و در نقش حرامزادهٔ زرد بازگشته‌است. در پایان فیلم هارتیگان حرامزادهٔ زرد را به قتل می‌رساند، ننسی کالاهان را نجات می‌دهد و اما با علم بر این‌که رورک سرانجام از طریق او به ننسی دست خواهد یافت خودکشی می‌کند تا دخترک در امان بماند.

دانلود فیلم شهر گناه ۱ – زبان اصلی

کیفیتلینک دانلود
BluRay 1080pدانلود

دانلود فیلم شهر گناه ۱ – دوبله فارسی بدون سانسور

کیفیتلینک دانلود
BluRay 720pدانلود

دانلود زیرنویس فارسی فیلم – شهر گناه ۱

کیفیتلینک دانلود
دانلود زیرنویس فارسیدانلود

دانلود فیلم شهر گناه دوبله فارسی – دانلود فیلم شهر گناه زبان اصلی – دانلود فیلم شهر گناه ۲۰۰۵ دوبله فارسی – دانلود فیلم شهر گناه دوبله بدون سانسور – دانلود فیلم شهر گناه با زیرنویس فارسی چسبیده – دانلود فیلم شهر گناه با زیرنویس چسبیده – دانلود فیلم شهر گناه دوبله فارسی بدون سانسور – دانلود فیلم شهر گناه ۲۰۰۵ – دانلود فیلم sin city 2005 دوبله فارسی بدون سانسور – دانلود فیلم sin city 2005 بدون سانسور – دانلود فیلم sin city 2005 با زیرنویس فارسی – دانلود فیلم sin city 2005 با زیرنویس فارسی چسبیده – دانلود فیلم sin city 2005 با دوبله فارسی بدون سانسور – دانلود فیلم سینمایی sin city 2005

3 بار راجب “شهر گناه ۱” صحبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *