Guardians of the Galaxy

وب سایت ساده دانلود در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

نگهبانان کهکشان ۱

نگهبانان کهکشان ۱ یک فیلم خارجی ساخته شده در ژانر اکشن | علمی تخیلی | کمدی | ماجراجویی است.

تریلر فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان ۱

اطلاعات فیلم

نام فیلمGuardians of the Galaxy
ژانراکشن | علمی تخیلی | کمدی | ماجراجویی
سال انتشار۲۰۱۴
زبانانگلیسی
حجم۶۵۰ مگابایت
امتیاز۸.۰ | تعداد آرا : 1003880
محصول کشورآمریکا
کارگردانJames Gunn
زمان فیلم۲h 5m
IMDBGuardians of the Galaxy (2014) – IMDb
جدول اطلاعات فیلم

بازیگران

خلاصه داستان

در سال ۱۹۸۸، پسری کوچک به نام پیتر کوئیل پس از مرگ مادرش، توسط گروهی از دزدان فضایی به رهبری فردی شرور به نام یاندو، از سیاره زمین ربوده شد. پس از گذشت ۲۶ سال، پیتر با دزدیدن سنگ قدرت (یکی از سنگ‌های ابدیت) که داخل گویی گذاشته شده بود، خود را وارد ماجرای تازه‌ای کرد. گروه دیگری نیز با رهبری رونان دنبال این گوی بودند؛ آن‌ها به تانوس خدمت می‌کردند.

رونان، گامورا را که یکی از دستیاران و دختر خوانده‌ی تانوس بود را به سراغ پیتر فرستاد. در همین حال یاندو هم که این گوی را میخواست، برای او مژدگانی گذاشت. پیتر و گامورا و گوروت (درختی انسان‌نما و زنده) و راکت (راکونی که می‌تواند صحبت کند و در کار با تفنگ‌ها حرفه‌ای است) که دنبال مژدگانی پیتر بودند وارد درگیری با هم شدند و هر چهار نفر به زندانی در فضا که مخصوص افراد عجیب و غریب و قدرتمند بود، انتقال یافتند. آنجا با فردی به نام درکس د دسترویر آشنا شدند و همراه او تصمیم گرفتند از زندان فرار کنند. راکت هم که تجربه‌های زیادی در فرار از زندان‌ها داشت نقشه‌ای چید و آن‌ها توانستند از آنجا فرار کنند. همانطور که آن‌ها با هم صمیمی تر شدند، گامورا هدف رونان را به آنها گفت (هدفش نابودی تمام کهکشان بود). آن‌ها طی ماجراهای خطرناک، توانستند با اتحاد یکدیگر رونان رو شکست داده و کهکشان را نجات دهند.

نگهبانان کهکشان ۱ بدون سانسور

کیفیتلینک دانلود
BluRay 720p دانلود
Bluray 1080p↓ دانلود

نگهبانان کهکشان ۱ دوبله فارسی – سانسور شده

کیفیتلینک دانلود
BluRay 720p↓ دانلود
Bluray 1080p↓ دانلود

زیرنویس فارسی نگهبانان کهکشان ۱

زیرنویسلینک دانلود
Guardians of the Galaxy↓ دانلود

دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 بدون سانسور، دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 زبان اصلی، دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 با زیرنویس فارسی، دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 دوبله فارسی، دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 با زیرنویس فارسی چسبیده، دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 دوبله فارسی بدون سانسور، دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 نگهبانان کهکشان با دوبله فارسی، دانلود فیلم guardians of the galaxy 2014 دو زبانه، دانلود فیلم guardians of the galaxy با زیرنویس فارسی چسبیده، دانلود فیلم نگهبانان کهکشان ۱ دوبله فارسی سانسور شده، دانلود فیلم نگهبانان کهکشان ۱ زیرنویس فارسی بدون سانسور، دانلود فیلم نگهبانان کهکشان ۱ با زیرنویس فارسی چسبیده، دانلود فیلم نگهبانان کهکشان ۱ دوبله فارسی بدون سانسور شده، دانلود فیلم نگهبانان کهکشان ۱ با زیرنویس فارسی بدون سانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *