hachi a dog's tale 2009

وب سایت ساده دانلود در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

هاچیکو

هاچیکو: داستان یک سگ یک فیلم خارجی ساخته شده در ژانر خانوادگی, درام است.

تریلر فیلم سینمایی هاچیکو

اطلاعات فیلم

نام فیلمHachi: A Dog’s Tale
ژانرخانوادگی, درام
سال انتشار۲۰۰۹
زبانژاپنی، انگلیسی
امتیاز۸.۱ | تعداد آرا : ۲۳۷۷۴۲
محصول کشورآمریکا
کارگردانLasse Hallström
زمان فیلم۹۳ دقیقه
IMDBHachi: A Dog’s Tale (2009) – IMDb
جدول اطلاعات فیلم

بازیگران

  • Joan Allen
  • Richard Gere
  • Sarah Roemer

خلاصه داستان

در قرن پانزدهم ميلادي پروفسور شوجیرو اونو (در فیلم پروفسور ویلسون ) که استاد دانشگاه در دانشگاه توکیو است (در فیلم داستان در آمریکا روایت میشود) هاچی را بصورت اتفاقی در خیابان در زمانی که کوچک بود پیدا می کند(هاچی یک سگ نر از نژاد آکیتا بود که بعدها مشخص میشود نژاد وی خالص بوده) و سپس او را به خانه میبرد همسر او که مخالف نگهداری سگ در منزل بود در ابتدا مانع حضور وی در خانه میشود ولی با اصرار پروفسور و رفتارهای بازیگوشانه سگ با حضور او در منزل موافقت میکند ارتباط صمیمی سگ و پروفسور باعث میشود که هاچیکو دوری صاحب خود را نتواند تحمل کند و هرروز پروفسور را تا ایستگاه قطار همراهی میکند و تا امدن پروفسور منتظر بازگشت وی در آنجا میشود هاچی این کار را تقریباً دو سال انجام میدهد تا روزی که پروفسور به محل کار خود میرود در آن روز هاچی بسیار نگران به پروفسور واق واق میکند و حتی مانع رفتن وی به محل کارش میشود پروفسور بسیار با اون حرف میزد و هاچی را با ناز کردن آرام میکند و به محل کارش میرود.

آن روز وی در دانشگاه دچار سکته میشود و فوت میکند . هاچی در ایستگاه منتظر بازگشت پروفسور میشود ولی وی بازنمیگردد از آن روز هاچی به مدت حدود ۱۰ سال تا زمان مرگش هرروز منتظر پروفسور در ایستگاه میشود این مسئله باعث تغییر رفتار پرسنل ایستگاه با هاچی و افراد دیگر در نزدیکی ایستگاه میشود چراکه در ابتدا رفتار آنها با هاچی دوستانه نبوده.

حتی خانواده پروفسور بعد از نقل مکان کردن، هاچی را با خود به مکان دیگری میبرند ولی هاچی نمی‌تواند دوری از محل همیشگی با پروفسور را تحمل کند و از خانه فرار میکند .مسئله وفاداری هاچی باعث جلب توجه روزنامه نگاران میشود و حتی در چند نوبت مقاله هایی از هاچی در روزنامه ها چاپ میشود که باعث شهرت او میگردد و مردم برای تهیه غذا و دیگر لوازم برای هاچی پول ارسال میکنند.

در بخش انتهای فیلم زن پروفسور که بعد از دهمین سالگرد فوت پروفسور به محل دفن وی رفته بود در زمان بازگشت به ایستگاه قطار میرود و میبیند که هاچی همچنان منتظر پروفسور است هاچی پیر و کثیف بنظر میرسید ولی هچمنان در چشمهایش انتظار دیدن پروفسور را میکشد زن پروفسور با دین این صحنه متاثر میشود و هاچی را در آغوش میشکد. در سکانس آخر فیلم هاچی چشمانش را میبند و پروفسور را میبند که دنبال وی آمده و سپس میمیرد.(البته در داستان واقعی هاچی در نزدیکی ایستگاه در یکی از خیابان ها میمیرد و از سرطان نیز رنج میبرده) .

داستان این فیلم بسیار متاثر کننده و تاثیر گذار بود که حتی یک مجسمه از هاچی در ایستگاه قطار در ژاپن برای او ساختند و او تبدیل به سمبل وفاداری در ژاپن میشود حتی یک مجسمه برنزی از هاچی در رود آیلند محل ساخت فیلم نیز برای هاچی میسازند هاچی بعد از مرگش در نزدیکی محل دفن پروفسور به خاک سپرده میشود.

↓ جعبه دانلود ↓

زبان اصلی

کیفیتلینک دانلود
BluRay 720p↓ دانلود
Bluray 1080p↓ دانلود

هاچیکو – دوبله فارسی سانسور شده

کیفیتلینک دانلود
BluRay 720p↓ دانلود
Bluray 1080p↓ دانلود

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hachi: A Dog’s Tale 2009

زیرنویسلینک دانلود
Hachi: A Dog’s Tale↓ دانلود

دانلود فیلم هاچیکو دوبله فارسی بدون سانسور، دانلود فیلم هاچیکو دوبله فارسی سانسور شده، دانلود فیلم هاچیکو با دوبله فارسی بدون سانسور، دانلود فیلم سینمایی هاچیکو دوبله فارسی، دانلود فیلم سینمایی هاچیکو دوبله فارسی بدون سانسور، دانلود فیلم hachi a dog’s tale با زیرنویس فارسی چسبیده، دانلود فیلم hachi a dog’s tale زبان اصلی، دانلود فیلم hachi a dog’s tale 2009

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *