Prisoners 2013

وب سایت ساده دانلود در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

زندانیان

زندانیان یک فیلم خارجی ساخته شده در ژانر جنایی ، درام ، راز آلود ، هیجان انگیز است.

تریلر فیلم سینمایی زندانیان

اطلاعات فیلم

نام فیلمPrisoners
ژانرجنایی ، درام ، راز آلود ، هیجان انگیز
سال انتشار۲۰۱۳
زبان انگلیسی
امتیاز۸.۱ از ۱۰ ( ۵۶۰۷۴۴ رای )
محصول کشورآمریکا
کارگردانDenis Villeneuve
زمان فیلم۲h 34m
IMDBPrisoners (2013) – IMDb
جدول اطلاعات فیلم

بازیگران

خلاصه داستان

کلر دوور (هیو جکمن) نجاریست بسیار مذهبی. در مراسم روز شکرگزاری او به همراه خانواده به خانه همسایه خود فرانکلین (ترنس هاوارد) و نانسی بریچ (وایولا دیویس) می‌رود اما در همین حین، دختر وی و دختر صاحب خانه ناگهان ناپدید می‌شوند.

کاراگاه دیوید لوکی (جک جیلنهال) راننده یک ماشین مظنون الکس جونز (پل دینو) که ضریب هوشی وی به اندازی یک کودک ده ساله است را بازداشت می‌کند و از او بازجویی می‌کند. اما چیزی پیدا نمی‌کند. جونز آزاد می‌شود و دوور در حالی که جونز آزاد می‌شود به او حمله می‌کند و جونز به او زمزمه کنان می‌گوید: تا وقتی پیششان بودم گریه نمی‌کردند. دوور، جونز را میدزد و او را در یک خانه متروکه زندانی می‌کند، او را به همراه فرانکلین که بی میل به انجام این کار است برای چند روز شکنجه می‌کنند اما چیزی گیرشان نمی‌آید.

در ادامه، لوکی یک جسد در زیرزمین روحانی پاتریک دون پیدا می‌کند. کشیش اذعان می‌کند که او آن مرد را کشته به این دلیل که وی اعتراف کرده که جنگی علیه خدا به را انداخته و افتخار می‌کرد که شانزده کودک را کشته.

در شب زنده داری شمع‌ها برای دخترها لوکی فردی کلاهدار را می‌بیند که مشکوک رفتار می‌کند، و وقتی متوجه لوکی می‌شود فرار می‌کند. مرد وارد خانه دو دختر گمشده می‌شود. یک فروشنده مغازه وی را تشخیص می‌دهد و گزارش خرید لباس‌های بچه را می‌دهد. مرد با نام باب تیلور در خانه‌اش بازداشت می‌شود در حالی دیوارهای خانه‌اش پوشیده از مارپیچ است. لوکی جعبه‌هایی پر از کتاب مارپیچ، مار زنده و لباس خونی بچگانه پیدا می‌کند و همین‌طور لباس‌هایی که به دخترها تعلق دارد. تیلور به سرقت اعتراف می‌کند؛ اما بدون آشکار کردن اطلاعات بیشتر خودش را می‌کشد. پلیس نتیجه‌گیری می‌کند که تیلور هیچ ربطی به قضیه نداشته، و خیال‌پرداز بوده؛ او لباس دخترها را از خانه آنها دزدیده و با خون خوک برای بازسازی قضیه، لباس‌ها را خونی کرده.

دوور به شکنجه کردن جونز ادامه می‌دهد، کسی که الکس بودن را انکار می‌کند و ادعا می‌کند از مارپیچ فرار کرده‌است. دوور، زن عموی الکس، هالی را ملاقات می‌کند. کسی که می‌گوید او و همسرش خیلی مذهبی بودند تا وقتی که پسرشان به خاطر سرطان مرد.

جوی بریچ تحت تأثیر مواد اما زنده پیدا می‌شود. دوور برای به دست آوردن اطلاعات در بیمارستان وی را ملاقات می‌کند. خاطرات او مغشوش شده؛ و من من کنان می‌گوید «تو آنجا بودی»، که وی را مظنون می‌کند. دوور متوجه می‌شود که جوی او را در خانه جونز دیده‌است و سپس از دست پلیس فرار می‌کند. لوکی به دنبال دوور در ساختمانی می‌رود که او را قبلاً دیده و الکس را پیدا می‌کند.

دوور به خانه جونز برای به دست آوردن اطلاعات می‌رود، اما هالی به طرف او تفنگ می‌گیرد. هالی برای او تعریف می‌کند که او و همسرش بعد از مرگ پسرشان برای «جنگ با خدا» کودکان زیادی را دزدیدند. الکس اولین بچه‌ای بود که دزدیدند. در ادامه تیلور، هالی دوور را در حیاط خانه‌اش در یک گودال پنهانی زندانی می‌کند، جایی که دوور سوت دخترش را پیدا می‌کند.

لوکی به خانه هالی می‌رود که به وی بگوید که الکس را پیدا کرده‌اند. او در خانه یک عکس از شوهر هالی را پیدا می‌کند که در آن گردنبندی با علامت مارپیچ که مانند همان جسد که در خانه کشیش پیدا کردند است. لوکی هالی و آنا را پیدا می‌کند و به هم تیراندازی می‌کنند. لوکی زخمی می‌شود و هالی هم می‌میرد. لوکی سراسیمه آنا را به بیمارستان، پیش مادرش می‌رساند. در آخر در حالی که آخرین تحقیقات در خانه هالی انجام می‌شود و همه در حال رفتن هستند لوکی صدای سوت دوور را می‌شنود.

↓ جعبه دانلود ↓

زبان اصلی

کیفیتلینک دانلود
BluRay 720p↓ دانلود
Bluray 1080p↓ دانلود

دوبله فارسی سانسور شده

کیفیتلینک دانلود
BluRay 720p↓ دانلود
Bluray 1080p↓ دانلود

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Prisoners

زیرنویسلینک دانلود
Prisoners↓ دانلود

دانلود فیلم زندانیان دوبله فارسی بدون سانسور، دانلود فیلم سینمایی زندانیان دوبله فارسی بدون سانسور، دانلود فیلم زندانیان زبان اصلی بدون سانسور، دانلود فیلم زندانیان دوبله بدون سانسور، دانلود فیلم زندانیان ۲۰۱۳، دانلود فیلم Prisoners

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *